Daha önce Avrupa’da faaliyet gösteren FKO Beton Delme Kesme Sistemleri 1995 yılında İstanbul Perpa Ticaret Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır. Satış ve Taahhüt ile başladığı sektöre 1997 yılında Yurtdışında temin ettiği Hidrolik Beton Delme Kesme makinelarının imalatına TÜRKİY’ de başlamıştır. Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim ve uygulama alanlarındaki gelişmeler doğrultusunda kendisini sürekli yenileyerek kısa zamanda Türkiye de ve yurt dışında bu sektörde önemli bir isim olma başarısını göstermiştir.

Yine yurtdışından temin ederek satışını yapmış olduğu beton, mermer, asfalt delmede ve kesmede kullanılan elmas soketlerin de imalatına 2004 yılından itibaren TÜRKİYE de başlamıştır. Kısa zamanda Elmas soketlerinde de iddialı duruma gelerek firmalar tarafından aranılan bir marka olma başarısını göstermiştir.

FKO Concrete Drilling Cutting Systems, previously operating in Europe has started to serve in Istanbul Perper Trade Center in 1995. Entered the sector with sales and commitment operations in 1997 and has started the manufacture of Hydraulic Concrete Cutting Drilling machines in Turkey. Our company has been following closely the technological developments and the developments in production and application. Our company has succeeded in becoming a a major name in short time in the industry in Turkey and Abroad.

Until 2004 our company was making the import and sale of diamond socket which used for concrete, marble, asphalt drilling and cutting. İn 2004 FKO has started to manufacture diamond sockets for concrete, marble and asphalt drilling and cutting in Turkey. İn a short time FKO has become one of the favorite brand in diamond socket sector.

 

logo_250x100_retina